logo
3HRL
3HRL Istok 3HRL Istok 3HRL Istok 3HRL Istok

Delegiranja

Termini utakmica


MUŠKI
13. kolo: 15./16. 12. 2018.


  PETRIJEVCI - LIPA 
SD OŠ Petrijevci, Petrijevci
16.12.2018. (nedjelja) - 18:00

MIKANOVCI - TENJA
SD Ivankovo, Ivankovo
15.12.2018. (subota) - 19:00

MLADOST - OSIJEK 2
SD A. Harambašić, D. Miholjac
15.12.2018. (subota) - 19:00

DAVOR - BOROVO 2

SD OŠ M.A. Relković, Davor
16.12.2018. (nedjelja) - 19:30

SPAČVA 2 - POŽEGA 2
SD OŠ B. Kašić, Vinkovci
15.12.2018. (subota) - 16:30

ĐAKOVO 2 - FRANKOPAN
NSD Đakovo, Đakovo
12.12.2018. (srijeda) - 19:30

ZRINSKI - CESTORAD
SD Gimnazije, Županja
16.12.2018. (nedjelja) - 19:30


ŽENE
9. kolo: 01./02. 12. 2018.

  SLAVONKA - IVANKOVO   
SD OŠ I.G. Kovačić, S.P. Selo
02.12.2018. (nedjelja) - 17:00

VIŠNJEVAC. - PETRIJEVCI
SD OŠ Višnjevac, Višnjevac
02.12.2018. (nedjelja) - 14:30

VUKOVAR - ORAHOVICA
SD Borovo naselje, Vukovar
01.12.2018. (subota) - 14:30

DARDA - OSIJEK 2
NSD Darda, Darda
01.12.2018. (subota) - 17:00

DONJI ANDR. - VINKOVCI
SD OŠ Viktor Car Emin, D. Andrijevci
01.12.2018. (subota) - 16:00

Rezultati


MUŠKI
13. kolo: 15
./16. 12. 2018.

  Petrijevci - Lipa  37:32
Mikanovci - Tenja  28:23
Mladost - Osijek 2  24:54
  Davor - Borovo 2  32:32
Spačva 2 - Požega 2  24:33
Đakovo 2 - Frankopan 28:31
Zrinski - Cestorad  37:23

ŽENE
9. kolo: 01./02. 12. 2018.

  Slavonka - Ivankovo  35:14
Višnjevac. - Petrijevci 21:26
Vukovar - Orahovica  22:25
Darda - Osijek 2  25:22
Donji Andr. - Vinkovci 15:32

Glasnici

Arhiva glasnika

Za pregled većine dokumenata potreban vam je Adobe Reader program. Besplatno ga možete preuzeti na ovom linku.

TABLICA - MUŠKI
1 ZRINSKI
13 11 1 1 23
2 FRANKOPAN
13 11 0 2 22
3 OSIJEK 2
13 10 0 3 20
4 POŽEGA 2
13 9 0 4 18
5 LIPA
13 7 2 4 16
6 MIKANOVCI
13 8 0 5 16
7 PETRIJEVCI
13 7 1 5 15
8 CESTORAD
13 7 0 6 14
9 ĐAKOVO 2
13 6 1 6 13
10 TENJA
13 4 0 9 8
11 SPAČVA 2
13 4 0 9 8
12 BOROVO 2
13 1 1 11 3
13 DAVOR
13 1 1 11 3
14 MLADOST
13 1 1 11 3

TABLICA - ŽENE
1 DARDA
9 8 0 1 16
2 PETRIJEVCI
9 8 0 1 16
3 SLAVONKA
9 7 0 2 14
4 VINKOVCI
9 6 0 3 12
5 OSIJEK 2
9 5 0 4 10
6 IVANKOVO
9 4 0 5 8
7 VIŠNJEVAC.
9 3 0 6 6
8 DONJI ANDR.
9 3 0 6 6
9 ORAHOVICA
9 1 0 8 2
10 VUKOVAR 9 0 0 9 0
Izvještaji
Izvještaji
Arhiva izvještaja

Elek. zapisnik

Elektronski zapisnik u natjecateljskoj sezoni 2018./2019.

Elektronski zapisnik - Excel

Elektronski zapisnik - privitak

Napuci vezani za pisanje elektronskog zapisnika