logo
3HRL
3HRL Istok 3HRL Istok 3HRL Istok 3HRL Istok

Delegiranja

Termini utakmica


MUŠKI
18. kolo: 16./17. 03. 2019.


  LIPIK - POŽEGA 2 
GŠD Pakrac, Pakrac
21.03.2019. (četvrtak) - 19:30

FRANKOPAN - BOROVO 2
SD OŠ B. Kašić, Vinkovci
16.03.2019. (subota) - 18:30

CESTORAD - OSIJEK 2
SD Ivankovo, Ivankovo
16.03.2019. (subota) - 19:00

ZRINSKI - TENJA

SD OŠ I. Kozarac, Županja
17.03.2019. (nedjelja) - 18:30

ĐAKOVO 2 - PETRIJEVCI
GNSD Đakovo, Đakovo
17.03.2019. (nedjelja) - 19:30

SPAČVA 2 - MIKANOVCI
SD OŠ B. Kašić, Vinkovci
18.03.2019. (ponedjeljak) - 20:00

DAVOR - MLADOST
SD OŠ M.A. Relković, Davor
16.03.2019. (subota) - 19:00

ŽENE
12. kolo: 16./17. 03. 2019.

  IVANKOVO - OSIJEK 2
SD Ivankovo, Ivankovo
16.03.2019. (subota) - 16:30

VINKOVCI - ORAHOVICA
SD OŠ A. G. Matoš, Vinkovci
17.03.2019. (nedjelja) - 18:00

DONJI ANDR. - PETRIJEVCI
SD V. Car Emin, D. Andrijevci
16.03.2019. (subota) - 17:00

DARDA - SLAVONKA
NSD Darda, Darda
16.03.2019. (subota) - 17:30

VUKOVAR - VIŠNJEVAC
SD Borovo naselje, Vukovar
16.03.2019. (subota) - 16:30

Rezultati


MUŠKI
18. kolo: 16
./17. 03. 2019.

  Lipik - Požega 2
Frankopan - Borovo 2  29:40
Cestorad - Osijek 2  26:40
  Zrinski - Tenja  38:28
Đakovo 2 - Petrijevci  31:31
Spačva 2 - Mikanovci 
Davor - Mladost  39:20


ŽENE
12. kolo: 16./17. 03. 2019.


  Ivankovo - Osijek 2  28:35
Vinkovci - Orahovica 25:17
Donji Andr. - Petrijevci  27:32
Darda - Slavonka 21:27
Vukovar - Višnjevac  23:35
 

Glasnici

Arhiva glasnika

Za pregled većine dokumenata potreban vam je Adobe Reader program. Besplatno ga možete preuzeti na ovom linku.

TABLICA - MUŠKI
1 OSIJEK 2
18 14 1 3 29
2 ZRINSKI
18 14 1 3 29
3 POŽEGA 2
17 13 0 4 26
4 PETRIJEVCI
18 10 3 5 23
5 FRANKOPAN
18 11 0 7 22
6 MIKANOVCI
17 10 1 6 21
7 LIPA
17 9 2 6 20
8 ĐAKOVO 2
18 7 3 8 17
9 CESTORAD
18 8 0 10 16
10 TENJA
18 6 0 12 12
11 BOROVO 2
18 5 1 12 11
12 SPAČVA 2
17 5 0 12 10
13 MLADOST
18 3 1 14 7
14 DAVOR
18 2 1 15 5

TABLICA - ŽENE
1 PETRIJEVCI 12 11 0 1 22
2 SLAVONKA 12 10 0 2 20
3 DARDA 12 9 0 3 18
4 VINKOVCI
12 9 0 3 18
5 OSIJEK 2
12 7 0 5 14
6 VIŠNJEVAC.
12 5 0 7 10
7 IVANKOVO
12 4 0 8 8
8 DONJI ANDR.
12 3 1 8 7
9 ORAHOVICA
12 1 1 10 3
10 VUKOVAR 12 0 0 12 0
Izvještaji
Izvještaji
Arhiva izvještaja

Izvještaji s utakmica (muški)


14. kolo: Privlaka priredila Valpovčanima veliko iznenađenje


VALPOVKA - PRIVLAKA       30:35    (16:20)

VALPOVO - SD Valpovo. Gledatelja 100.
Suci: Slaven Garić i Frenko Soldo (oba iz Slavonskog Broda)
Nadzornik: Dalibor Medved (Donjeg Miholjca)

VALPOVKA: Berečić 4, Fumić, Kuzmić 2, Babok 9, Novoselić 1, Parmačević 4(1), Kiš 1, Mandić, Kovačević, Dandić, Đurić-Ivandija 1, Arapović, Kopjar, Stanić 8, Andrejev.
TRENER: Dean Kovačević
PRIVLAKA: J. Nađ, Lončar 10(1), J. Jurić, Čačić 3, Peulić 5, Marić 3(1), Basić, Domac 7, A. Nađ 7(2), Prakaturović, L. Jurić.
TRENER: Josip Lučić

SEDMERCI: Valpovka 3(1), Privlaka, 6(4).
ISKLJUČENJA: Valpovka 10 min. (Kuzmić, Parmačević, Đurić-Ivandija, Arapović 4), Privlaka 8 min. (Lončar, Peulić, Domac 4).


FRANKOPAN - ZRINSKI           29:25   (12:13)

VINKOVCI - SD OŠ B. Kašić. Gledatelja 50.
Suci: Nikola Knežević i Dalibor Tunuković (oba iz Vrpolja)
Nadzornik: Davorin Bašić (Slavonski Brod)

FRANKOPAN: Šarić 5, Bosančić, F. Horvat 7, Maričić, Mitrić 2, Bukulin 5, Dalić 2, Stojanović 2, Vildman, Zovko, Ivanković 5(2), N. Horvat 1.
ZRINSKI: I. Kljaić, Lukić 5, Matković 2, Bijeljić 10(1), Jakšić 4, Sa. Šumanovac 1, Raguž, T. Kljaić, Orkić 2, Sl. Šumanovac 1.
TRENER: Slaven Šumanovac

SEDMERCI: Frankopan 5(2), Zrinski, 2(1).
ISKLJUČENJA: Frankopan.8 min. (F. Horvat 4, Ivanković, N. Horvat), Zrinski 4 min. (T. Kljaić, Sl. Šumanovac),


POŽEGA 2 - ORAHOVICA           24:16   (10:9)  

POŽEGA – SD Grabrik. Gledatelja 50.
Suci: Darko Mikolčić i Mario Ružić (oba iz Virovitice)
Nadzornik: Ivan Kovačević (Štivice)

POŽEGA 2: L. Farkaš 1, Banušić, Vlašić 4, Poljak, Švajda 3, Matić, D. Farkaš 2, Mršić 8, Ivanković, Gelenčir 5(1), Antunović, Franjić, Berač, Čuljak 1, Krkalić.
TRENER: Dario Anić
ORAHOVICA: Tosino 5, Špoljar, Posavac, Varaždinac, B. Žagar 4, Hodak 1, Čolak 2, Kalem 1, Virag, Radošević, Cingel 3, Stainer.
TRENER: Hrvoje Žunec

SEDMERCI: Požega 2 1(1), Orahovica 0(0).
ISKLJUČENJA: Požega 2 6 min. (L. Farkaš, Banušić, Mršić), Orahovica 2 min. (Varaždinac),


SLAVIJA - MLADOST                    27:24    (13:11)

STARO PETROVO SELO – ŠSD. Gledatelja 200.
Suci: Domagoj Jukić i Davor Milaković (oba iz Osijeka)
Nadzornik: Jovica Sekulić (Osijek)

SLAVIJA: Šamal, Đanić 3, Bičanić 1, Špehar, Kramarić 1, Tomić 2(1), Mandić 10(4), Andrašić 3, Stanišić 1, D. Milošević 6, Matešić, Akmačić, Halambek, Ž. Milošević.
TRENER: Goran Križan.
MLADOST: Fuček, M. Vidaković 6, Sertić, Štefan 2, Kovačević, T. Vidaković, Vinogradac 6(2), Kečkiš 3, Pnjak, Slačanac, Trošić 3, Jagorinac, Štruglin 4, Perić,
TRENER: Tomislav Vidaković.

SEDMERCI: Slavija 5(5), Mladost 2(2).
ISKLJUČENJA: Slavija 16 min. (Bičanić 4, Mandić, Andrašić 4, Stanišić, D. Milošević, Ž. Milošević), Mladost 12 min. (Kovačević, T. Vidaković 4, Vinogradac, Kečkiš, Štruglin),


FENIKS - MIKANOVCI          44:23   (19:10)

OSIJEK – SD Zrinjevac. Gledatelja 50.
Suci: Dominik Degmečić i Tomislav Tunuković (oba iz Vrpolja)
Nadzornik: Ivan Dandić (Belišće)

FENIKS: Kukučka, Brocić 4(1), Raguž 1, Cojić 4, Barbić 3, Šamija 5, Zafred 5, Ćosić, Sabljić, Urban, Šimatić 7, Skokić 2(1), Zatezalo 13.
TRENER: Slavko Stojković
MIKANOVCI: Jukić 5, Bionda 4, Matić 7, Kolarević 1, Kedačić 2, Bartolić, Požega, Smolić 2, Samarđić, Jarić, Matić, Vrapčenjak, Kraljević 2, Gašparović.
TRENER: Ivan Bunjevac

SEDMERCI: Feniks 3(2), Mikanovci, 2(0).
ISKLJUČENJA: Feniks 6 min. (Cojić, Barbić4), Mikanovci 8 min. (Jukić 4, Samardžić, Gašparović).


DAVOR - CESTORAD             19:28   (12:11)

DAVOR: SD OŠ M.A. Relković. Gledatelja 70.
Suci: Miroslav Josić i Goran Radonjić (oba iz Donjeg Miholjca)
Nadzornik: Jadranko Marinković (Lipovljani)

DAVOR: D. Gelemanović, Butunović, Čmelješević 7(1), Ivančić 1, F. Gelemanović 4, Blunović 3, Brlić 2, Mihić, Dakić 2, Simić, Furić.
TRENER: Miroslav Gelemanović
CESTORAD: Dobrinkić-Parić, Šuker, I. Barić 4, I. Matijević, Džijan 3, Tomašević 7(3), R. Matijević, Dogan 3, Rimac, Ćuk 4, Ilić 1, M. Barić 6, Cvitković.
TRENER: Dragan Gazić.

SEDMERCI: Davor 1(1), Cestorad 3(3).
ISKLJUČENJA: Davor 2 min. (Dakić), Cestorad 4 min. (Šuker, Dogan).



Pregled po kolima:
01   02   03   04   05   06   07   08   09   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22