logo
3HRL
3HRL Istok 3HRL Istok 3HRL Istok 3HRL Istok

Delegiranja

Trenutno nema delegiranja.

Termini utakmica


MUŠKI
1. kolo: 21./22. 09. 2019.

CESTO.-VIN. - ZRINSKI
SD Ivankovo, Ivankovo
21.09.2019. (subota) - 19:00

LIPA - POŽEGA 2
GD Pakrac, Pakrac
22.09.2019. (nedjelja) - 19:00

FRANKOPAN - ORAHOVICA
SD OŠ B. Kašić, Vinkovci
21.09.2019. (subota) - 14:45

SLAVIJA - DAVOR
ŠŠD S.P. Selo, S.P. Selo
22.09.2019. (nedjelja) - 19:30

TENJA - PETRIJEVCI
ŠD Zrinjevac, Osijek
21.09.2019. (subota) - 15:30

SPAČVA 2 - ĐAKOVO 2
SD OŠ B. Kašić, Vinkovci
21.09.2019. (subota) - 15:30

MLADOST - MIKANOVCI
NSD A. Harambašić, D. Miholjac
21.09.2019. (subota) - 19:00


ŽENE
Nema termina utakmica


Rezultati


MUŠKI
1. kolo: 21/22. 09. 2019.

Cesto.-Vin. - Zrinski 27:31
Lipa - Požega 2
Frankopan - Orahovica 33:29
Slavija - Davor
Tenja - Petrijevci 22:30
Spačva 2 - Đakovo 2 29:30
Mladost - Mikanovci 25:37

ŽENE
1. kolo: 05./06. 10. 2019.

Vinkovci - Donji Andr.
Osijek 2 - Ivankovo
Orahovica - Multinorm
Slavonka - Petrijevci




Glasnici

Trenutno nema glasnika.

Trenutno nema glasnika.

Arhiva glasnika

Za pregled većine dokumenata potreban vam je Adobe Reader program. Besplatno ga možete preuzeti na ovom linku.

TABLICA - MUŠKI
1 CEST.-VINK.
0 0 0 0 0
2 LIPA
0 0 0 0 0
3 FRANKOPAN
0 0 0 0 0
4 SLAVIJA
0 0 0 0 0
5 TENJA
0 0 0 0 0
6 SPAČVA 2
0 0 0 0 0
7 MLADOST
0 0 0 0 0
8 MIKANOVCI 0 0 0 0 0
9 ĐAKOVO 2
0 0 0 0 0
10 PETRIJEVCI
0 0 0 0 0
11 DAVOR
0 0 0 0 0
12 ORAHOVICA
0 0 0 0 0
13 POŽEGA 2
0 0 0 0 0
14 ZRINSKI
0 0 0 0 0

TABLICA - ŽENE
1 VUKOVAR 0 0 0 0 0
2 VINKOVCI 0 0 0 0 0
3 OSIJEK 2 0 0 0 0 0
4 ORAHOVICA
0 0 0 0 0
5 SLAVONKA
0 0 0 0 0
6 PETRIJEVCI
0 0 0 0 0
7 MULTINORM
0 0 0 0 0
8 IVANKOVO
0 0 0 0 0
9 DONJI ANDR.
0 0 0 0 0
Izvještaji
Izvještaji
Arhiva izvještaja

Izvještaji s utakmica (muški)


16. kolo: Cestorad porazom otvorio vrata ostalim kandidatima za prvo mjesto


FRANKOPAN - CESTORAD        31:27     (16:12)

VINKOVCI - SD OŠ Bartol Kašić. Gledatelja 50.
Suci: Tino Ateljević i Karlo Sever (oba iz Osijeka)
Nadzornik: Bruno Androš (Osijek)

FRANKOPAN: Šarić 11(6), F. Horvat 6, Maričić 1, Mitrić 2, Dalić 3, Stojanović 4, Vildman, Knežević, Zovko, Ivanković 4, N. Horvat.
TRENER: Hrvoje Ivanković.
CESTORAD: Dobrinkić-Parić, Šuker, I. Matijević 1, Džijan 4, Tomašević 7(1), R. Matijević 3, Dogan 2, Rimac, Ćuk 2, Ilić 2, Barić 4(1), Kiralj 2, Cvitković, Sudar.
TRENER: Dragan Gazić.

SEDMERCI: Frankopan 6(6), Cestorad, 3(2).
ISKLJUČENJA: Frankopan 6 min. (Šarić, Maričić 4), Cestorad 12 min. (I. Matijević 6, Barić 6).


DAVOR - VALPOVKA        27:20     (13:10)

DAVOR - SD OŠ M.A. Relković. Gledatelja 70.
Suci: Miroslav Josić i Goran Radonjić (oba iz Donjeg Miholjca)
Nadzornik: Davorin Bašić (Slavonski Brod)

DAVOR: Čmelješević 7(2), Ciprić 2, Gelemanović 4, Brlić 3, Marjanović, Dakić 3, M. Mihić, Ćućuzović, Butumović 1, Furić, E. Mihić 5, Balunović 2.
TRENER: Miroslav Gelemanović
VALPOVKA: Mandić, Si. Brezovac 2, Fumić 2, Babok 3, Novoselić, Parmačević 4(2), Kiš, Sa. Brezovac 4, Petranović, Đurić-Ivandija 5, Kopjar, Šteković.
TRENER: Dean Kovačević

SEDMERCI: Davor 2(2), Valpovka, 2(2).
ISKLJUČENJA: Davor 2 min. (Gelemanović), Valpovka 4 min. (Sa. Brezovac, Đurić-Ivandija).
DISKVALIFIKACIJA: Domagoj Babok (35)


POŽEGA 2 - MLADOST      14:23     (7:11)

POŽEGA – SD Grabrik. Gledatelja 50.
Suci: Nikola Knežević i Dalibor Tunuković (oba iz Vrpolja)
Nadzornik: Ivan Dandić (Belišće)

POŽEGA 2: L. Farkaš 4, Barušić, Vlašić 2, Poljak, Stipanović 2, Švajda, Pešić 1, D. Farkaš 1, Mršić 1, Gelenčir 3(1), Matić, Antunović, Franić, Berač, Čuljak, Krtalić.
TRENER: Dario Anić
MLADOST: M. Vidaković 5, Sertić, Štefan, Kovačević, T. Vidaković 1, Vinogradac 7(2), Kečkiš 2, Skrbin, Balind 1, Trošić 4, Jagorinac, Štruglin 1, Rajnić, Perić 2,
TRENER: Tomislav Vidaković.

SEDMERCI: Požega 2 1(1), Mladost 2(2).
ISKLJUČENJA: Požega 2 8 min. (L. Farkaš, Stipanović 4, Pešić), Mladost 4 min. (Kečkiš, Štruglin).


ORAHOVICA - ZRINSKI     27:41    (13:18)

ORAHOVICA - ŠSD Orahovica. Gledatelja 100.
Suci: Domagoj Jukić i Davor Milaković (oba iz Osijeka)
Nadzornik: Damir Kuti (Osijek)

ORAHOVICA: T. Tosino 2(1), Špoljar, M. Žagar 3, Posavac, B. Žagar 3, Hodak 4(2), Čolak 3, Kalem, Radošević 2, Cingel 10, Steiner.
TRENER: Hrvoje Žunec
ZRINSKI: I. Kljaić, Ilić 4, Lukić 9, Matković 7, Bijeljić 11(3), Jakšić 6, Sa. Šumanovac 2, Raguž, Juzbašić, Sl. Šumanovac 1, Maršić 1.
TRENER: Slaven Šumanovac

SEDMERCI: Orahovica 6(3), Zrinski, 3(3).
ISKLJUČENJA: Orahovica 10 min. (T. Tosino 6, M. Žagar, B. Žagar), Zrinski 8 min. (Ilić, Lukić, Matković, Jakšić).


SLAVIJA - MIKANOVCI        36:23   (16:15)

STARO PETROVO SELO – SŠD. Gledatelja 100.
Suci: Željko Lekić (Đurđenovac) i Hrvoje Stoponja (Slatina)
Nadzornik: Jadranko Marinković (Lipovljani)

SLAVIJA: Šamal, Strilić, Bićanić 1, Špehar 3, Kramarić 1, Tomić 4, Mandić 8(2), Andrašić 4, Stanišić, Milošević 12, Cindrić, Akmačić, Bošnjaković 3, Halambek.
TRENER: Goran Križan.
MIKANOVCI: Mihaljević, Jukić 5, Bionda 1, D. Matić 3, Kedačić 6, Bartolić 3, Smolić 1, Samardžić, F. Matić 1, Pavković, Vrapčenjak, Kraljević 3(1), Gašparović.
TRENER: Ivan Bunjevac

SEDMERCI: Slavija 2(2), Mikanovci 3(1).
ISKLJUČENJA: Slavija 10 min. (Kramarić, Andrašić, Stanišić, Akmačić, Bošnjaković), Mikanovci 10 min. (Jukić, Bartolić 4, Kraljević, Gašparović).


FENIKS - PRIVLAKA     31:31     (12:13)

OSIJEK - NSD Zrinjevac. Gledatelja 50.
Suci: Dominik Degmečić i Tomislav Tunuković (oba iz Vrpolja)
Nadzornik: Dalibor Medved (Donji Miholjac)

FENIKS: Andrijanić, Kukučka 1, Novokmet 1, Šošić 5(3), Brocić 6, Raguž, Barbić 2, Šamija 4, Zafred 3, Ćosić, Sabljić, Urban, Šimatić 4, Skokić 2, Zatezalo 3.
TRENER: Slavko Stojković
PRIVLAKA: Nađ, Alduk 6, J. Jurić 1, Čačić 2, Basić, Peulić 9, Marić 3, Domac 5(2), Antunović, Jokić 5(1), Prakaturović, L. Jurić.
TRENER: Josip Lučić

SEDMERCI: Feniks 5(3), Privlaka 6(3).
ISKLJUČENJA: Feniks 6 min. (Šošić, Barbić, Zatezalo), Privlaka 8 min. (J. Jurić, Peulić 4, Jokić).



Pregled po kolima:
01   02   03   04   05   06   07   08   09   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22