logo
3HRL
3HRL Istok 3HRL Istok 3HRL Istok 3HRL Istok

Delegiranja

Termini utakmica


MUŠKI
13. kolo: 14./15. 12. 2019.

  MLADOST - ZRINSKI
SD A. Harambašić, D. Miholjac
14.12.2019. (subota) - 19:00

MIKANOVCI - SPAČVA 2
SD Ivakovo, Ivankovo
14.12.2019. (subota) - 19:00

ĐAKOVO 2 - TENJA
NSD Đakovo, Đakovo
15.12.2019. (nedjelja) - 17:30

PETRIJEVCI - SLAVIJA
ŠD Petrijevci, Petrijevci
14.12.2019. (subota) - 18:30

DAVOR - FRANKOPAN
ŠŠD OŠ M.A. Relković, Davor
14.12.2019. (subota) - 19:00

ORAHOVICA - LIPA
SŠD Orahovica, Orahovica
14.12.2019. (subota) - 17:00

POŽEGA 2 . CESTO.-VIN.
ŠD Tomislav Pirc, Požega
14.12.2019. (subota) - 18:00

Rezultati


MUŠKI
 
13. kolo: 14./15. 12. 2019.

  Mladost - Zrinski  30:24
Mikanovci - Spačva 2  32:33
Đakovo 2 - Tenja 
  Petrijevci - Slavija 37:22
Davor - Frankopan 31:38
Orahovica - Lipa 26:26
Požega 2 - Cesto.-Vin. 29:30
  





Glasnici

Arhiva glasnika

Za pregled većine dokumenata potreban vam je Adobe Reader program. Besplatno ga možete preuzeti na ovom linku.

TABLICA - MUŠKI
1 PETRIJEVCI
12 11 0 1 22
2 LIPA
12 10 0 2 20
3 ORAHOVICA
12 9 0 3 18
4 ĐAKOVO 2
12 9 0 3 18
5 POŽEGA 2
12 7 1 4 15
6 SPAČVA 2
12 7 1 4 15
7 TENJA
12 5 1 6 11
8 SLAVIJA
12 5 0 7 10
9 ZRINSKI
12 4 1 7 9
10 FRANKOPAN
12 4 1 7 9
11 MIKANOVCI
12 3 0 9 6
12 CESTO.-VIN.
12 3 0 9 6
13 MLADOST
12 3 0 9 6
14 DAVOR
12 1 1 10 3

TABLICA - ŽENE
1 VINKOVCI
8 7 0 1 14
2 OSIJEK 2
8 6 0 2 12
3 MULTINORM 8 6 0 2 12
4 SLAVONKA
8 6 0 2 12
5 PETRIJEVCI
8 5 0 3 10
6 IVANKOVO
8 3 0 5 6
7 ORAHOVICA
8 2 0 6 4
8 DONJI ANDR.
8 1 0 7 2
9 VUKOVAR
8 0 0 8 0
Izvještaji
Izvještaji
Arhiva izvještaja

Zapisničari i mjeritelji vremena

09/09/2019

Podsjećam sve klubove da zapisničari i mjeritelji vremena na utakmicama 3. HRL moraju biti djelatni pripadnici Udruge hrvatskih rukometnih sudaca koji ispunjavaju uvjete i imaju ovjerenu licencu Udruge hrvatskih rukometnih sudaca. Ukoliko imate nekih pitanja ili nejasnoća molim vas da za sve informacije hitno kontaktirate Zbor rukometnih sudaca kojem teritorijalno pripadate.